xing icon Tehnic: +40 786.87.71.33 | Vanzari: +40 786.87.71.44
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Shop
Contact Pentru mai multe informații despre acest subiect sau pentru a primi o ofertă individuală, utilizați formularul de contact.
Medialine Romania | Bucharest Office

Reprezentant vanzari prin telefon – B2B

Cerinte:

  • Absolvent studii medii sau superioare, avantaj studii IT
  • Experienta in vanzari prin telefon este un avantaj
  • Capacitati de vanzare si negociere
  • Abilitati de organizare si prioritizare a activitatilor de vanzari
  • Initiativa si spirit intreprinzator
  • Cunostinte operare PC

Responsabilitati:

  • Prospecteaza piata in vederea identificarii de noi oportunitati in pentru portofoliul Medialine
  • 70% din activitate va consta in contactarea prospectilor prin apeluri telefonice
  • Promoveaza produsele si serviciile companiei in vederea atingerii si depasirii obiectivelor de vanzari stabilite
  • Urmareste atingerea si depasirea obiectivelor de vanzari
  • Contacteaza prospectii prin apeluri telefonice
  • Stabileste intalniri cu clientii
  • Mentine contactul si comunica eficient cu clientii, partenerii, managerul de vanzari si echipa interna
  • Raporteaza periodic activitatea de vanzari (clienti prospectati, clienti noi identificati, clienti existenti, situatie vanzari si obiective)

Beneficii:

  • Pachet salarial si comision bazat pe performanta
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala
  • Asigurare medicala privata
  • Discount-uri si reduceri pentru sali de sport

Hai in echipa Medialine!

Trimite CV-ul la adresa de email: sales@medialine.ro si in masura in care aplicatia ta corespunde cerintelor noastre, te vom contacta in cel mai scurt timp.

Contact:

Elena Radu
Sales & Marketing Manager
sales@medialine.ro

Medialine EuroTrade SRL

Str. Valea Oltului,
Nr. 123-129
RO 061973 Bucuresti

nach oben button
↑ Back To Top ↑